Appeal to the masses!


Formát:
766 x 985 Pixel (611724 Bytes)
Komentář k Licence:
Toto je věrná fotografická reprodukce původního dvourozměrného uměleckého díla. Ono dílo je samo volným dílem, a to z následujícího důvodu:
Public domain

Toto dílo je volné také v zemích, jejichž právní řád chrání majetková autorská práva po dobu života autora a 100 let po jeho smrti.


You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States.
Bylo zjištěno, že u tohoto souboru nejsou známa žádná omezení daná autorským právem a právy s ním souvisejícími.
Oficiálním stanoviskem nadace Wikimedia Foundation je, že „věrné reprodukce dvourozměrných volných děl jsou také volné a opačná tvrzení jsou útokem na samotný koncept volných děl.“ Podrobnosti naleznete na stránce Commons:When to use the PD-Art tag.
Tato fotografická reprodukce se tedy také považuje za volné dílo. Uvědomte si, že v závislosti na místních zákonech může být další užití tohoto díla ve vaší jurisdikci zakázáno či omezeno. Vizte Commons:Reuse of PD-Art photographs.
Licence:
Public domain
Credit:
own photo in the Charlier Museum
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Sat, 29 Mar 2025 14:48:02 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Dílo Féliciena Ropse

Félicien Victor Joseph Rops byl belgický malíř, známý jako Félicien Rops. Zaujal zejména svými lepty a grafickými listy, které zobrazují moderní ženu, ovlivňující muže sexem. Ikonami dekadence se staly jeho cykly Satanské a Ďábelské. Proslul také jako ilustrátor, malíř dekadence, symbolista. Setkání s francouzským básníkem Charlesem Baudelairem a jeho zakázanou sbírkou Květy zla se stalo jeho velkým tématem. Jeho tvorbu umožnila politická i náboženská liberalizace Belgie konce 19. století oproti přísně cenzurované Francii druhého císařství. Ropsovu tvorbu ovlivnila také Darwinova evoluční teorie a počátky Freudovy psychoanalýzy. Tématem se mu staly sadismus, zoofilie, masochismus, či homosexualita. Ve svém rodném městě Namur v Belgii má Félicien Rops své muzeum, mnoho jeho děl je roztroušeno v muzeích i soukromých sbírkách po celém světě. .. pokračovat ve čtení