Rublev Arhangel Mikhail


Autor:
Formát:
1300 x 1963 Pixel (751122 Bytes)
Popis:
Икона Андрея Рублёва - Архангел Михаил
Komentář k Licence:
Toto je věrná fotografická reprodukce původního dvourozměrného uměleckého díla. Ono dílo je samo volným dílem, a to z následujícího důvodu:
Public domain

Toto dílo je volné také v zemích, jejichž právní řád chrání majetková autorská práva po dobu života autora a 100 let po jeho smrti.


You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States.
Bylo zjištěno, že u tohoto souboru nejsou známa žádná omezení daná autorským právem a právy s ním souvisejícími.
Oficiálním stanoviskem nadace Wikimedia Foundation je, že „věrné reprodukce dvourozměrných volných děl jsou také volné a opačná tvrzení jsou útokem na samotný koncept volných děl.“ Podrobnosti naleznete na stránce Commons:When to use the PD-Art tag.
Tato fotografická reprodukce se tedy také považuje za volné dílo. Uvědomte si, že v závislosti na místních zákonech může být další užití tohoto díla ve vaší jurisdikci zakázáno či omezeno. Vizte Commons:Reuse of PD-Art photographs.
Licence:
Public domain
Credit:
Vlastnoručně oskenováno
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Sat, 04 Jan 2025 19:29:03 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Ikona

Ikona je křesťanský náboženský obraz. Jako součást ikonostasu je užívaný oblasti východního křesťanství, tedy v pravoslavné, starobylých východních církvích a řeckokatolické církvi. Použití jako přenosných obrazů je širší, včetně západního křesťanství. Námětem ikon bývá biblická myšlenka nebo biblický příběh prostřednictvím portrétu Krista, Bohorodičky, světců a výjevy z jejich života, nebo scénou o více postavách, či zřetězením takových scén. Ikony tedy slouží podobně, jako Písmo svaté, a proto se o jejich tvorbě hovoří jako o psaní. Psaní ikon je považováno za umění i řemeslo – zejména pokud jde o prosté kopírování starých vzorů. Běžně se používá vaječná tempera a zlacení na dřevě, ale přiřazují se sem i mozaiky, fresky či obrazy na liturgických oděvech v obdobném stylu. .. pokračovat ve čtení