Verstaatlichung des Gesundheitswesens


Autor:
Magnus Hirschfeld
Formát:
1606 x 2349 Pixel (3367214 Bytes)
Popis:
Titelblatt "Verstaatlichung des Gesundheitswesens" von Dr. Magnus Hirschfeld, Flugschriften des Bundes Neues Vaterland Nr. 10, Entwurf eines zu schaffenden Gesundheitsministeriums.
Komentář k Licence:
Public domain

Toto dílo je volné také v zemích, jejichž právní řád chrání majetková autorská práva po dobu života autora a 70 let po jeho smrti.


You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States. Note that a few countries have copyright terms longer than 70 years: Mexico has 100 years, Jamaica has 95 years, Colombia has 80 years, and Guatemala and Samoa have 75 years. This image may not be in the public domain in these countries, which moreover do not implement the rule of the shorter term. Honduras has a general copyright term of 75 years, but it does implement the rule of the shorter term. Copyright may extend on works created by French who died for France in World War II (more information), Russians who served in the Eastern Front of World War II (known as the Great Patriotic War in Russia) and posthumously rehabilitated victims of Soviet repressions (more information).

Licence:
Public domain
Credit:
Magnus Hirschfeld, 'ie Verstaatlichung des Gesundheitswesens. Berlin 1919.
Sdílet obrázek:
Facebook   Twitter   Pinterest   WhatsApp   Telegram   E-Mail
Více informací o licenci na obrázek naleznete zde. Poslední aktualizace: Mon, 04 Mar 2024 13:22:01 GMT

Relevantní obrázky


Relevantní články

Magnus Hirschfeld

Magnus Hirschfeld byl německý lékař a sexuolog židovského původu, vzdělaný též v humanitních oborech, zakladatel sexuologického ústavu v Berlíně. Napsal pětidílnou monografii o sexuologii a bývá jmenován mezi zakladateli a průkopníky tohoto oboru, ve své době byl přezdívaný „Einstein sexu“. Známý je zejména svými výzkumy homosexuality a propagací tolerance k ní, z toho titulu se stal významnou osobností raného homosexuálního hnutí i sexuálního reformismu vůbec. Spolupodílel se i na vůbec prvních tranzicích či na filmu Anders als die Andern (1919); prvním filmu historie s homosexuální tematikou. Je původcem mnoha pojmů, například transvestismus (1910), efebofilie, androfilie atd. V češtině dosud nevyšlo žádné z jeho děl. Filosofickým zaměřením byl biologistický monista. .. pokračovat ve čtení